.

.

HULDORO Обичај Зебра Ролетни Ролери Прозорец Нијанси, Ден и Ноќ Ролери Нијанси Прозорец Treaments, Странични Додатоци, Странични Делови.

HULDORO Обичај Зебра Ролетни Ролери Прозорец Нијанси, Ден и Ноќ Ролери Нијанси Прозорец Treaments, Странични

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

Безбедност дизајн : Нашите ролери ролетни се побезбедни од другите гроздобер ролери ролетни, бидејќи имаме синџир ѕид конектори.Можете да прикачите и конекторот на ѕидот.Тоа се избегнува безбедносни опасности на сите деца и домашни миленици.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне