.

.

Ролери Слепи Фитинг Поправка Комплет, 17mm Ролери Слепи Сенка Спојки Заградата Страна Макара Синџир Поправка Фитинг Комплет Прозорец Третмани

Ролери Слепи Фитинг Поправка Комплет, 17mm Ролери Слепи Сенка Спојки Заградата Страна Макара Синџир Поправка

DEN 208.56

Од стока
Во продавницата

Збир на ролери слепи фитинг поправка комплет за прозорецот третман, вклучувајќи и спојката, заградата, мушка синџир и други додатоци.Одредување комплет за стандарден ролери ролетни со 17-18mm дијаметар на цевка.Загради може да биде врвот, страна или лицето на фиксна.Доволно долго мушка синџир со околу 89cm во должина и половина од оваа должина виси во државата.Направени од премиум материјали, тоа е на силна сила и долготрајност.Збир на ролери слепи фитинг поправка комплет за прозорецот третман, вклучувајќи и спојката, заградата, мушка синџир и други додатоци.Одредување комплет за стандарден ролери ролетни со 17-18mm дијаметар на цевка.Загради може да биде врвот, страна или лицето на фиксна.Доволно долго мушка синџир со околу 89cm во должина и половина од оваа должина виси во државата.Направени од премиум материјали, тоа е на силна сила и долготрајност.Спецификации : Состојба : 100% Сосема нов и висок quality Material : Plastic Color : White Bead Синџир Големина(L*Кол) : Прибл. 89*2cm / 35"*0.787"Тежина : Околу. 48g Application : се Вклопува во врска со 17-18mm(0.66-0.7 инчи) дијаметар tube Package се Вклучени : 1 * Ролери Слепи Фитинг Поправка Комплет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне