.

.

Левиевите Бебе Момчиња Долг Ракав Coverall

Левиевите Бебе Момчиња Долг Ракав Coverall

DEN 574.80

Од стока
Во продавницата

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Левиевите класичен essentials се изработени од мек и удобен ткаенини.Светлина и топло вафли термички ткаенина нуди пријатна, дише удобност.Екипажот вратот, долго raglan ракави, преден џеб, ребрести ракав, брзо затворање на внатрешните врати и inseam.Тебе colorblock логото печати.Повеќе од 140 години по измислување на blue jean, едно е јасно : левиевите облека се сакаше од страна на луѓе кои ги носи - од претседателите на филмски ѕвезди, земјоделците да модни икони, претприемачи на everyman. 'Живееме во левиевите' тврди со доверба и гордост што левиевите облека се навистина за секој кој не е само никого.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне