.

.

Обоени Органски Бебе Органски Памук Skylar Нозе Sleeper

Обоени Органски Бебе Органски Памук Skylar Нозе Sleeper

DEN 840.00

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук. 100% Органски Памук.Нога Костец на големини 6-12 M и нагоре.Водата врз Основа АЗО / Тешки Метали Слободни Бои И Nickle Слободни Прилепува + Одржливо направени без штетни хемикалии или пестициди.Тоа му треба одговорен однос произведени во sweatshop и детскиот труд слободни објекти во Индија.Давање назад е во срцето на КО, што е причината зошто ние го партнерот на месечна со организации кои им помагаат на семејствата кои имаат потреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне