.

.

QINWEI Преносни Ручек Поле, Децата од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија - Leakproof Оддел Ручек Кутија - Изолирани Ручек Кутија Преносни со Рачка,Б

QINWEI Преносни Ручек Поле, Децата од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Кутија - Leakproof Оддел Ручек Кутија - Изолирани

DEN 887.76

Од стока
Во продавницата

★На специјални справи со е дизајниран да се врши од страна на удобно мала рака. ★ Големина : 18cm18cm*6.6 cm. ★ Мали и тешко да се издржи паѓа, удар кутија стружење, додека за заштита на внатрешноста на храна. ★Пурпурна боја, небо сина, црвена роза. ★ Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.Мали дефекти, мали дамки и мало хроматските аберации не се квалитетни прашања.Извор категорија : Spotmaterial : plastic Color : виолетова, небо сина, црвена роза[За политика на враќање]Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.[За боја]Фотографии и предмети може да се суптилни бои поради виша сила, како што се осветлувањето на лични монитори и видео светла.[за квалитет]Ако е оштетен, ве молиме контактирајте со нас за правилно отстранување на отпадот.Мали дефекти, мали дамки и мало хроматските аберации не се квалитетни прашања.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне