.

.

Текстура DesignPrinted Обновливи Вечера Салфетка Крпа Совршен за Свадби Коктел Божиќ Вечери Салфетки Партии Декоративни 4 ПАРЧИЊА

Текстура DesignPrinted Обновливи Вечера Салфетка Крпа Совршен за Свадби Коктел Божиќ Вечери Салфетки Партии

DEN 470.40

Од стока
Во продавницата

♬ , Ако сте го купиле нашите крпа салфетки и имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи. ♬ Мода американ салфети се направени од 100% висок квалитет на полиестер.Лесно за одржување и издржливи крпа салфетки може да се рециклира, може да биде свиткан, и се лесни за чување, лесен во тежина, мал во големина, и лесно да се носат. ♬ Димензии : 18.7 x 18.7 инчи (47.5 x 47.5 cm).Ова платно салфетка е совршен за вашата маса душеци и placemats, и исто така многу погодни за рака крпи.Тоа изгледа совршено на маса или placemat во вашиот симпатична и топол дом. ♬ Нашите крпа салфетки употреба high-definition технологија на печатење, исклучителна модели, full-frame еден двострано печатење, многу lifelike, и светли бои за печатење нема да исчезнат.Додавање еден допир на елеганција на вашата маса ќе помогне во подобрувањето на вашата јадење искуство и понатамошно зголемување на атрактивноста на табелата. ♬ Ова платно салфетка може да истакнуваат својата посебност и елеганција.Тоа е погоден за семејно јадење, празнична вечери, свадби, роденден партии, банкети и партиите, итн., да се купи совршен подарок за вашата маса!На родендени, housewarming, Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, било кој празник, даде твоите најдобри пријатели и семејството прекрасен подарок.Крпа Салфетки Вечера Табела Салфетки Перат Обновливи за Домашен Празник Партија Свадбата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне