.

.

8 инчен Јапонски Кујнски Нож Имитација Дамаск Шема Остри Santoku Секира Алатка за Сечење Комунални Готвач Ножеви

8 инчен Јапонски Кујнски Нож Имитација Дамаск Шема Остри Santoku Секира Алатка за Сечење Комунални Готвач Ножеви

DEN 268.56

Од стока
Во продавницата

Пакетот вклучува : 8 инчен готвач е нож 8 инчен леб нож 8 инчен сечење нож 7 инчен секира 7 инчен Santoku нож 6 инчен boning нож 5 инчен Santoku нож 3.5 инчен paring нож.Сечење На Разни Видови На Храна, Остар Раб, Лесен И Удобен Нерѓосувачки Челик Нож.Совршен Кујнски Нож Е Дизајнирана Од Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Сечилото.Идеален За Сечење Храна Со Нерѓосувачки Челик Се Справи Со Кој Се Овозможува За Посилна Контрола За Да Се Спречи Рака Замор.Пакетот Вклучува : 8pcs како фотографија.Пакетот вклучува : 8 инчен готвач е нож 8 инчен леб нож 8 инчен сечење нож 7 инчен секира 7 инчен Santoku нож 6 инчен boning нож 5 инчен Santoku нож 3.5 инчен paring нож .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне