.

.

BUDDAH Одобрени Сите Природен КОНОП Семе Масло, Сапун, и

BUDDAH Одобрени Сите Природен КОНОП Семе Масло, Сапун, и

DEN 143.76

Од стока
Во продавницата

Негување на кожата со анти-стареењето својства.Коноп семиња се богати со протеини, полинезаситени масни киселини, омега 6, омега 3 и нерастворливи влакна.Тие се добар извор на токофероли, или Витамин E антиоксиданси.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне