.

.

Unbrella 5X 18 инчи / 45см Црвено SATA 3.0 Кабел SATA3 III 6GB/s Десен Агол Од 90 Степен SSD HDD Хард Диск

Unbrella 5X 18 инчи / 45см Црвено SATA 3.0 Кабел SATA3 III 6GB/s Десен Агол Од 90 Степен SSD HDD Хард Диск

DEN 1701.60

Од стока
Во продавницата

❀Должина : 18 инчи / 45см (без конектори). ❀Боја : Црвена. ❀Конектори : прав, L-облик. ❀Компатибилен за SATA I / II / III .Овие 18" SATA податоци поврзете кабли SATA дискови за матичната плоча на вашиот КОМПЈУТЕР или серверот.Апликации : For Desktop Компјутери, Сервери & Workstations РАЦИЈА Низи NAS (Network Attached Storage) Blu-Ray & ДВД, и друга Serial ATA компатибилни уреди. ❀Пакет се Вклучуваат : 1 x Хард Диск.Должина : 18 инчи / 45см (без конектори) Боја : Црвена Конектори : прав, L-облик Соодветен за SATA I / II / III Овие 18" SATA податоци поврзете кабли SATA дискови за матичната плоча на вашиот КОМПЈУТЕР или серверот.Апликации : за Десктоп Компјутери, Сервери & Workstations РАЦИЈА Низи NAS (Network Attached Storage) Blu-Ray & ДВД, и за други Serial ATA компатибилни уреди.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне