.

.

6pcs Пластична рачка Триаголник Главата Шрафцигер Поставите Магнетни Совет Y Облик на Триаголник Главата Screwdrivers Сет.(1.8/2.0/2.3/2.7/3.0/4.2 мм)

6pcs Пластична рачка Триаголник Главата Шрафцигер Поставите Магнетни Совет Y Облик на Триаголник Главата Screwdrivers

DEN 323.76

Од стока
Во продавницата

Име На Производ : Триаголник Со Шрафцигер.Материјал : триаголен шрафцигер е изработен од метал и пластика, силни и издржливи, и има долг животен век.Големина : TA1.8/2.0/2.3/2.7/3.0/4.2 мм.Апликацијата:корисно е совршен за електричар кои работат електронски уред механичар за поправка на употреба.Пакет Содржина : 6pcs x Триаголник со Шрафцигер.На молив триаголен шрафцигер е изработен од метал и пластика.Удобна рачка, пластична рачка одговара на човечкиот фактор инженеринг ,обезбедување на голема удобен зафат.Корисно е совршен за електричар кои работат електронски уред механичар за поправка на употреба.спецификација : Тип : Триаголник Главата Големина : Вклучени : 1.8/2.0/2.3/2.7/3.0/4.2 мм Пакет Содржина: 10pcs x Триаголник Главата Шрафцигер Совети : Ако имате било какви прашања на производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне