.

.

Краток Stubby Шрафцигер со Реверзибилна и Магнетни Бит - Филипс и Дупчиња-Рамен - Gato Алатки, Сина

Краток Stubby Шрафцигер со Реверзибилна и Магнетни Бит - Филипс и Дупчиња-Рамен - Gato Алатки, Сина

DEN 431.76

Од стока
Во продавницата

Stubby Шрафцигер со Магнет Врвот.Алуминиум Рачка - Челик & Магнетни Возачот Малку.Двојно Крајот - Филипс и Дупчиња - Рамно.Карактеристики - Кратко - Цврст - Реверзибилна - Магнетно - Добар за Повеќе вртежен момент.Квалитетот Алатка Дизајнирана и Собрани во Калифорнија, САД.Gato Алатки Stubby Шрафцигер со Магнет Врвот Филипс и Дупчиња (Рамна) Глава Алуминиум Справи со Челик Возачот Малку Ова Шрафцигер е 3 Инчи Lenght со возачот малку инсталиран се Справи со е направен од алуминиум и црна прав грб На Возачот малку е Направено на екстремни Сила Челик со цинк грб за да се спречи рѓа Доаѓа со супер силен магнет топ Совети се магнетни да ги собереш мали завртки Оваа алатка е совршен за дома или продавница Изграден со силен магнет да се одржи на возачот малку возачот малку е реверзибилна, можете да го користите многу лесно и трампа на завршува веднаш Дизајниран и собрани во Калифорнија, САД Мерки : Lenght 3 Во Ширина 1.22 Во Што е вклучена во пакетот ? 1 Парче на stubby Шрафцигер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне