.

.

Wulofs Бикини Две Парчиња Push-up Поместена Градник Костим за Капење Секси Женска Бикини Поставите Бански

Wulofs Бикини Две Парчиња Push-up Поместена Градник Костим за Капење Секси Женска Бикини Поставите Бански

DEN 117.36

Од стока
Во продавницата

Wulofs е посветена на создавање на повеќето удобно, чисто и стилски облека дизајн.Ве молиме да веруваат во нас.Ниска цена и со висок квалитет се бренд операција насока.НАПОМЕНА : големина на нашите бански е редовна, ве молиме погледнете на Нашата Големина на Табелата (Не Големина Шема) за да го изберете ја вашата големина пред да купите.Со било какви дополнителни прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Висок квалитет наПрави голем дар за вас во текот на летото.Еластична затворање.Материјал : Полиестер, Spandex, високо-квалитетни, кожата-пријателски, мека и дише материјал.Прилагодливи ремени за подобро да одговара, отстранлив поместена push-up градници за дополнителна поддршка и форма.Жените Пливаат Тајна Конвертибилна Push-up Бикини Врвот на Жените Гроздобер 54s Plaid Шема Оглавник Бикини Врвот бански костуми perfect Женска Висока Waisted Гроздобер Оглавник Бикини Постави Две Парче Ретро Црисс Крстот Лист Печати на Жените Лист Печати Чипка Ruched Висока Waisted Tankini Se.Краток Tankinis Жените Ретро Flounce Висока Waisted Бикини Оглавник Вратот Две Парче Костим за капење, за Жени V Вратот Tankini Поставите Црисс Крстот Назад Tankini Врвот со Бикини Дното Две Парче Жените Поместена Лажичка Вратот 6 Парчиња им Помогнам на Костим за капење, Откривајќи Камшик Бикини V Дното W. се Отвори Пред Бикини Костим за капење, за Жени Долг Ракав Макси Костим за Капење Костим за капење Вратоврска Пред Облека прикривање на Жените Лето Шпагети Рака Секојдневен Замав Резервоарот Плажа Cover Up Фустан со Џебови Модата Жените Цветни Печати Кимоно Долго Cardigan Блузи Лабава Покрие Прозорци Лондон Дами Kaftans Кимоно Макси Фустани Стил Suiting Тинејџерите до Возрасни Жени.Одлично за дневен спортски круг пливање и воден аеробик.Хлор отпорни и боја-брзо ткаенина обезбедува долго трае носи.Напредни квалитетот за тестирање на системот бидете сигурни дека секој дел од бикини е со висок квалитет.Мека и кожа-friendly ткаенини се совршени за правење бански костуми perfect, и тоа може да се донесе за подобра носат искуство.Пакетот Вклучува : 1 x Бикини поставите Големината информации : Азија Големина : S НАС Големина : 0-2 Првенство : 75/34 A Половината : 62-68cm/24.4"-26.7" Хип : 86-90cm/33.8"-35.4" Азија Големина : M НАС Големина : 4-6 Првенство : 75/34 A-80/36 B Половината : 68-72cm/26.7"-28.3" Хип : 92-96cm/36.2"-37.8" Азија Големина : L НИ Големина : 8-10 Првенство : 80/36 B-80/36 C Половината : 72-76cm/28.3"-29.9" Хип : 98-102cm/38.5"-40.1" Азија Големина : XL НИ Големина : 12-14 Првенство : 85/38 C-90/40 D Половината : 80-88cm/31.5"-34.6" Хип : 104-108cm/40.9"-42.5"ЗАБЕЛЕШКИ : 1. Постои 0.23"-1.02" разликата според упатство за мерење.Ве молам одберете најдобар големина за себе врз основа на нашата големина детали маса пред купување. 2. Ве молиме нежно измијте со ладна вода, висат сува, и не кајгана и железо.Посакуваме да имате пријатен шопинг искуство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне