.

.

UNICORP A5534-4 5/16 Круг се Повлече Справи Int 10-32 THD, 1.5 h x 4 LNG, Стипса Anod Црна КОЛИЧИНА-10

UNICORP A5534-4 5/16 Круг се Повлече Справи Int 10-32 THD, 1.5 h x 4 LNG, Стипса Anod Црна КОЛИЧИНА-10

DEN 2227.20

Од стока
Во продавницата

Повлечете Се Справи.Должина (Инчи) : 4.0000. Дијаметар (Инчи) : 0.3125. Вкупна Висина (Инчи) : 1.5000. Црна Anodize Позлата.Unicorp е 5/16" Круг се Повлече Справи содржи внатрешен навој.Дршката е малку chamfered да се дозволи непречено влегување и одговара.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне