.

.

Целосно Бамбус буквален за мрежа сечење одбор, 23x7.5 Инчи

Целосно Бамбус буквален за мрежа сечење одбор, 23x7.5 Инчи

DEN 599.76

Од стока
Во продавницата

Радикално различни : убава буквален за мрежа во облик на бамбус сечење одбор со центар пломба од потемна бамбус; екстра-долго дизајн го прави за одличен служат одбор премногу.Вертикална-жито бамбус изградба е лесен, издржливи и нож пријателски; одбор мерки 23" x 7-1/2" x 5/8".Донесе малку на плажа во вашиот дом : вклучени виси дупка и вратоврска се направи овој буквален за мрежа прекрасен ѕид уметност опција премногу.Лесно нега : едноставно рака мие или избрише со влажна крпа; не се впие во вода или измијте го во машина за миење садови.Бамбус е подобро за животната средина; Moso бамбус е неверојатно издржлив материјал и тоа е обновлив ресурс кој расте брзо и не бара јасно сечење, вештачко наводнување или пресадување.Донесе bodacious плажа стил дома со Целосно Бамбус буквален за мрежа во Облик на Бамбус Служат и Сечење Одбор.Направена од органски одгледувани вертикална-жито бамбус, одборот е лесен, издржливи и пријател на ножеви.Овој убаво дизајниран одбор мешавини повеќе нијанси на бамбус со око-фаќање на пломба надолу центарот.Кога своето време за расчистување на одборот брзо се брише чисти; не треба да се натопени или мијат во машина за миење садови.Вклучени виси дупка, го прави лесно да се откажам за складирање или прикаже како ѕид уметност.Одборот мерка 23 инчи со 7-1/2 инчи и е 5/8 на инчи дебела.Дали се користи за сечење одбор, им служи на вашиот следен добиете-заедно, виси на вашиот кујнски ѕид или како подарок за сурфер во вашиот живот, овој одбор е епска избор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне