.

.

NCAA Синсинати Bearcats Логото селотејп

NCAA Синсинати Bearcats Логото селотејп

DEN 238.80

Од стока
Во продавницата

Покажуваат вашиот тим дух со Fan Tape во службен тим бои и логоа!.Силна, висока-перформанси селотејп е одлична за бројот на користи од домот на ученичкиот дом до задната врата партија!.Секој се тркалаат мерки 1.88 инчи x 10 метри (47.8 mm x 9.1 м).Fan Tape Универзитетот на Синсинати Bearcats Логото селотејп, 1.88 инчи x 10 метри.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне