.

.

Топ Пакет Понуда Лента Логика селотејп, 10 Мили, 2 x 60 yds. Жолта (Случај од 3)

Топ Пакет Понуда Лента Логика селотејп, 10 Мили, 2 x 60 yds. Жолта (Случај од 3)

DEN 2337.60

Од стока
Во продавницата

Одлично за времето бесплатен, HVAC, канал поправки и одржување.Влага и отпорни на абење.Случај 3. 2" x 60 yds.Жолта Лента Логика® 10 Мили Селотејп.Одлично за времето бесплатен, HVAC, канал поправки и одржување.Влага и отпорни на абење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне