.

.

Сонцето Сенка Плови со Хардвер за Полнење, Yolife Правоаголна Тешки Плови Крошна, 185GSM Ткаенина УВ Блок Awning, Комерцијални Sunshade Покритие за Patios, Градина, Двор, Активности

Сонцето Сенка Плови со Хардвер за Полнење, Yolife Правоаголна Тешки Плови Крошна, 185GSM Ткаенина УВ Блок Awning,

DEN 719.76

Од стока
Во продавницата

???????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????? : Нема потреба за купување на дополнителни хардверски проекти, ние се' ќе ти даде сè што ти треба за почеток, ова M6 хардвер комплет вклучува 2 turnbuckles, 4 рампа очи, 2 snap куки, 16 завртки и 16 Пластични Проширување.Само го постави, вратоврска надолу, и се разладите. ???????????????? ???????????????????????????? ???????????????????????????????????? : 10 x13 ft Изграден 185 GSM УВ-заштитени полиетилен со висока густина (HDPE) sunshade ткаенина, со моќни stitched шевовите и трајни нерѓосувачки челик D прстен во секој агол(На работ е криви, не се прави). ???????? ???????????????????????????????????????? ???????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????? : До 95% UV зраци и сончева светлина заштита.Обезбеди голема сенка !Можете да уживате во пријатни природно осветлување, без да се печено, sunburned или загрижени за горење на кожата. ???????????????????? ???????????? ???????????????????????????? : Тоа е време да се фрли далеку грди пластични тревник шатори.Оваа сонцето сенка плови е елегантен решение што фали секое семејство!Еден панел дизајн и модерни и простор, мека ретро бои, кои се интегрирани со било која и сите декорации. ???????????????? ???????? ???????????????????????????? ???????????? ???????????????????? ???????????????????? ???????????????????????????????????? : Инсталација : Мерка и чистење на областа каде сенка плови е да се биде инсталиран.Оставете надоместок од 1.5-2ft помеѓу одредување точка и сенка плови да се вклопи hardwares/ куките или јажиња.Широко се користи во текот на патио, тревник, дворот, базен, езерца, дек, kailyard, двор, двор, dooryard, парк, carport, пергола, песок, патеката или друг отворен простор. 2 x Turnbuckle. 4 x Подлога Око. 2 x Snap Кука. 16 x Завртка. 16 x Пластични Проширување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне