.

.

Boo Бамбус Коса Серум, 1.69 Унца

Boo Бамбус Коса Серум, 1.69 Унца

DEN 296.40

Од стока
Во продавницата

Веднаш создава посилна поздрав изглед на косата по само една употреба.Paraben & ДЕА Слободни.Без Суровост & Вегетаријанци.Веднаш создава посилна поздрав изглед на косата по само една употреба.Paraben & ДЕА Слободни.Без Суровост & Вегетаријанци.Богата со минерални и органски протеини, екстракт од бамбус помага во зајакнување на коса фоликул и да ја задржат влагата да се промовира сјај.Boo Бамбус производи за подобрување на силата и состојбата на вашата коса, им помага да се елиминира frizz и создава неверојатен сјај.Веднаш создава посилна поздрав изглед на косата по само една use Paraben & ДЕА Free Cruelty Слободни & Вегетаријанци.Boo Бамбус производи, користење сертифицирани органски екстракт од бамбус на највисоко можно концентрација.Богата со силициум, минерали и органски протеини, екстракт од бамбус помага во зајакнување на косата и ја подобрува вашата кожа е способноста да се задржи влагата, доставување на драматични резултати по само една употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне