.

.

Ѓумбирот Шампон & bhringraj Коса Масло Секоја 200 ml Комбо.

Ѓумбирот Шампон & bhringraj Коса Масло Секоја 200 ml Комбо.

DEN 876.00

Од стока
Во продавницата

Ова е одличен избор за вас.Најдобри Резултати.Безбедно, Ориентирани Кон Резултати.Клиентот Избор.Ајурведата е бесценето благослов доделена од страна на Древна Индија и потекнува од антички текстови.Овие писмо потекнува од древна Индија и во текот на годините, се шири низ светот.Во пресекот на учењата на древните свети списи, модерна технологија и Gandhian филозофија, Khadi Veda е born.By користење на природните и органски состојки како што се вода, цвеќиња, природни масла, лековити билки и други органски состојки, Khadi Veda прави Ајурведата Козметички Производ.Нашите производи се дизајнирани имајќи го во предвид нежна грижа што вашата кожа бара.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне