.

.

Tthxqing Навлажнувачки Шампон Сапун, Етерично Масло, Сапун, Шампон, Хидратантна Формула Цврст Шампон Бар И Средство За Смекнување На Косата Ефект На Губење На Сапун(Пор

Tthxqing Навлажнувачки Шампон Сапун, Етерично Масло, Сапун, Шампон, Хидратантна Формула Цврст Шампон Бар И Средство

DEN 166.32

Од стока
Во продавницата

Богата со растителни екстракти како Ѓумбир,cocoanut,мед,овес да го хранам коренот на косата.Пена е богата и густа, деликатна и не-мрсна.Додадете повеќе вода и хранливи материи за да се косата, храни коренот на косата, поправка на косата, и целосно да се грижи за коса.Долготрајната употреба може да се направи косата повеќе црни и сјајна, и еластична.За Нормална Коса - не лента, хидрира и ја чисти косата - Лесно да се пенливата и брзо исплакнете формула - Помеша за семејството возрасти 3+.Како Да Го Користите : 1. Влажни вашата коса и цврсти шампон да се направи пена; 2. Држете шампон бар да вашата коса и пенливата од корените да совети; 3. Масажа на скалпот и исплакнете го, се Следат со клима уред; 4. Да се чува на суво место;.Вклучува : 1 PC шампон сапун.Навлажнувачки Шампон стап Негување Шампон Торта Етерично Масло, Сапун, Шампон,со стил за choose Description : Богата со растителни екстракти како Ѓумбир,cocoanut,мед,овес да го хранам коренот на косата.Пена е богата и густа, деликатна и не-мрсна.Додадете повеќе вода и хранливи материи за да се косата, храни коренот на косата, поправка на косата, и целосно да се грижи за коса.Долготрајната употреба може да се направи косата повеќе црни и сјајна, и еластична.За Нормална Коса - не лента, хидрира и ја чисти косата - Лесно да се пенливата и брзо исплакнете формула - Помеша за семејството возрасти 3+.Спецификација:Нето : 60g Size : 7cm*7cm/2.75 во*2.75 in Color : 4 стил за да изберете.Како Да Го Користите : 1. Влажни вашата коса и цврсти шампон да се направи пена.2. Држете шампон бар да вашата коса и пенливата од корените да совети.3. Масажа на скалпот и исплакнете го, се Следат со клима уред.4. Да се чува на суво место.Вклучува : 1 PC шампон сапун.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне