.

.

YYZWNC 1 Сет Зглоб Висока Јачина Јаглероден Челик 170 Степен Мебел Вратата Хидраулични Зглоб Мека и Бавно Затворање Дебели Панели

YYZWNC 1 Сет Зглоб Висока Јачина Јаглероден Челик 170 Степен Мебел Вратата Хидраулични Зглоб Мека и Бавно Затворање

DEN 1535.28

Од стока
Во продавницата

Оваа хидраулични зглоб е совршен за мека и бавно кабинет затворање.Висока јачина јаглероден челик изградени шарки се на добар анти- ' рѓа функција и силна товарот капацитет.Се работи за врата дебелини 16mm да 40мм.Може да се прилагоди на отворањето агол на 130-170 степени со прилагодување на завртка.Не само што можат да бидат ставени во гардероба на спалната соба, но исто така и во тоалет, кујнски или други места каде што има кабинет.Мека блиску функција ја елиминира треснувајќи вратата звук.Ви даде мирен, удобен семејството, за да се донесе мир на умот.Нашите хидраулични зглоб работи за врата со дебелини на 16mm да 40мм.Мека блиску функција ви помага да се елиминира треснувајќи вратата звук и обезбедува тивко и удобно место за вас.Дојде и да го изберат правото шарки за вашиот кабинет.Карактеристики : Материјал : Висока јачина јаглерод steel Surface Третман : Никел plating Color : Како слика shown Suitable Кабинет Вратата Дебелина : 16~40mm / 0.63" * 1.57"Точка Големина : Прибл. 10 * 5cm / 3.94" * 1.97" * 0.79"Пакет се Вклучени : 1 * Кабинет Вратата и Хидраулични Зглоб со Handwarespecial потсетување : 1. На производи се сите направени во вид.Поради различни монитори, различни фотографска опрема, различни светлината, итн., хроматските аберации може да се случи.Ако сте премногу чувствителни на бои, ве молиме да се купи со претпазливост.2. Големината на производот се мерени рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.Универзална врати, кабинети, фиоки, кутии за накит, итн.се погодни за многу мебел и може да се користи за декорација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне