.

.

Juland 50 Парчиња Мини Чист Бакар Шарки Ретро Шарки, со 200 Парчиња Замена Завртки за Дрвена Кутија за Накит Градите Кутија Кабинет DIY Додатоци (13 х 12mm/0.51 x 0.47 инчи) – Бронз?

Juland 50 Парчиња Мини Чист Бакар Шарки Ретро Шарки, со 200 Парчиња Замена Завртки за Дрвена Кутија за Накит

DEN 203.76

Од стока
Во продавницата

Пакетот вклучува 50pcs на античкиот мини шарки, со 200pcs на појавување на шрафовите за монтирање дупки, лесно да го инсталирате, со завртка возачот.Направен од железо, а на површината се покрива со антички бронза позлата, отпорни на корозија и анти- ' рѓа.Секој зглоб мерки 13mm долго, 12mm широк кога целосно ширевте, овие убаво декоративни шарки може да се користи за подобрување на убавината на минијатурни производи.Идеална за мали машини за проекти, кутии за накит, модел-изработка, складирање кутија, мини кабинети, кукла куќа, фиоки и така натаму.Спакувани се во пластични јасно складирање кутија, лесен за употреба и чување, лесно да се види она што е внатре.Описи : - Пакување од 50pcs мали шарки, доволно за повеќето занаети. - Доаѓа со појавување на завртки, лесно да се инсталира. - Спакувани со кутија за складирање, лесен за чување. - Направен од висок квалитет на чист бакар и површината покриена со антички месинг позлата, отпорни на корозија и анти- ' рѓа. - Совршени за накит кутија поправка, модел одлуки, одлуки за складирање кутија, подарок кутија околу вашиот дом / продавница.Спецификации : Големина на Шарки : 3 x 12mm/0.51 x 0.47 инчен (L x W кога целосно ширевте) Боја : Бронзени Материјал : Железо и антички бронза позлата Количина : 50 комплети Пакетот Вклучува : 50 x Бронза мини шарки 200 x Појавување замена завртки 1 x Јасно складирање кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне