.

.

Bonarty 3pcs Преносни Празни DIY Палета Сенки во Прав Bronzer Организатор Носителот Случај

Bonarty 3pcs Преносни Празни DIY Палета Сенки во Прав Bronzer Организатор Носителот Случај

DEN 258.48

Од стока
Во продавницата

24 Мрежи Трајни ABS Празни Сенки Случај за DIY Свој Шминка Козметика.Шминка палета за задржување на сенката за очи, притиснете прав, руменило, усна сјај, итн.Чувајте ги вашите сенки и прикажува и гаранции својата издржливост.Јасно капак, лесно да се види колку сенки оставени без отворање на тоа, многу погодно.Патување големина, лесен за носење.Опис : - 24 Мрежи Трајни ABS Празни Сенки Случај за DIY Свој Шминка Козметика. - Јасно капак, лесно да се види колку сенки оставени без отворање на тоа, многу погодно. - Чувајте ги вашите сенки и прикажува и гаранции својата издржливост. - Шминка палета за задржување на сенката за очи, притиснете прав, руменило, усна сјај, итн. - Патување големина, лесен за носење.Спецификација : - Материјал : ABS Пластика - Големина(Dxšxv) : Прибл. 11.5 x 6.7 x 1,5 см/4.53 x 2.64 x 0.59 инчен - Внатрешна Мрежа(Lx W) : 1.6 x 1cm/0.63 x 0.39 инчен - Боја : Black Package Вклучува : 3 Парчиња Празни Шминка Case Note : Pls дозволете мала големина грешка и боја разликата се должи на прирачник за мерење и различни монитори.Ви благодариме.Уживаат во шопинг и да имате убав ден. ☺.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне