.

.

Bonarty 2 парчиња Празна Палета Сенки Кутија Blusher Прав Сад во Случај W/Четка Слот

Bonarty 2 парчиња Празна Палета Сенки Кутија Blusher Прав Сад во Случај W/Четка Слот

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

Чувајте ги вашите сенки и прикажува и гаранции својата издржливост. 24 Мрежи Трајни ABS Празни Сенки Случај за DIY Свој Шминка Козметика.Шминка палета за задржување на сенката за очи, притиснете прав, руменило, усна сјај, итн.Патување големина, лесен за носење.Јасно капак, лесно да се види колку сенки оставени без отворање на тоа, многу погодно.Опис : - 24 Мрежи Трајни ABS Празни Сенки Случај за DIY Свој Шминка Козметика. - Јасно капак, лесно да се види колку сенки оставени без отворање на тоа, многу погодно. - Чувајте ги вашите сенки и прикажува и гаранции својата издржливост. - Шминка палета за задржување на сенката за очи, притиснете прав, руменило, усна сјај, итн. - Патување големина, лесен за носење.Спецификација : - Материјал : ABS Пластика - Големина(Dxšxv) : Прибл. 11.5 x 6.7 x 1,5 см/4.53 x 2.64 x 0.59 инчен - Внатрешна Мрежа(Lx W) : 1.6 x 1cm/0.63 x 0.39 инчен - Боја : Црна, White Package Вклучува : 2 Парчиња Празни Шминка Case Note : Pls дозволете мала големина грешка и боја разликата се должи на прирачник за мерење и различни монитори.Ви благодариме.Уживаат во шопинг и да имате убав ден. ☺.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне