.

.

HIGHKAS Мали Огледало Дрвени Количка за Десктоп Огледало со Стојат Прилагодливи Агол Tabletop Огледало со Стојат Правоаголник Шминка Огледало Козметички Огледало Суета ?

HIGHKAS Мали Огледало Дрвени Количка за Десктоп Огледало со Стојат Прилагодливи Агол Tabletop Огледало со Стојат

DEN 1439.28

Од стока
Во продавницата

Класична & light-пондериран дизајниран - голема како tabletop шминка огледало и, исто така, погодна за рачни употреба.Рамката е направен од висок квалитет на дрвен материјал, таа е дебели,цврсти, со природата текстура.Едноставен изглед, но тоа изгледа убаво.Количка за дизајн, може да се прилагоди на агол за да одговараат на вашите потреби.Тоа може да биде укината и се storaged во фиока.На површината и edge е полиран третман, it won' t повреди на вашите раце додека го користите огледалото.Можете да го држите во ваши раце за да погледнете поблиску.Назад фиксна стапка, не е лесно да се падне, стабилна поддршка .Тоа е количка и може да се прилагоди огледало агол од прилагоди застане на нога .Производ големина : рамка : 15*20*1cm,огледало : 12*17cm.СОВРШЕН ПОДАРОК - Празник, роденден, божиќ, страшни подароци за вашите родители, сестра, пријатели или лична употреба.Ние се обезбеди 100% гаранција за квалитет.Рамката е направен од висок квалитет на дрвен материјал, таа е дебели,цврсти, со природата текстура.Едноставен изглед, но тоа изгледа убаво .Стаклото е висока чисто стакло , тоа е задебелена и не е лесно да се кршат.Сликата е јасна без дисторзија .Количка за дизајн, може да се прилагоди на агол за да одговараат на вашите потреби.Тоа може да биде укината и се storaged во фиока.На површината и edge е полиран третман, it won' t повреди на вашите раце додека го користите огледалото.Можете да го држите во ваши раце за да погледнете поблиску .Назад фиксна стапка, не е лесно да се падне, стабилна поддршка .Тоа е количка и може да се прилагоди огледало агол од прилагоди застане на нога .Производ големина : рамка : 15*20*1cm,огледало : 12*17cm.Задоволство Гаранција: ве Молиме слободно контактирајте со нас ако има некој проблем кога ќе примање или користење на зголемена шминка огледало и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне