.

.

XIAOQIANG двострани Вртливата Продолжи Бања Бричење Суета Огледало,Допрете го Копчето Прилагодува Светлината,Брусен Никел

XIAOQIANG двострани Вртливата Продолжи Бања Бричење Суета Огледало,Допрете го Копчето Прилагодува Светлината,Брусен

DEN 362.40

Од стока
Во продавницата

▲1 X/10 X Двојна Страна Огледало : 10 X Зголемување И 1 : 1 Огледало на Сликата,Можете Да го Видите Секој Детал Од Вашата Коса И Шминка Се На Место,Тоа Ќе Помогне да се Обезбеди Сте Се Секогаш Подготвени За Вашите Блиски. ▲D СВЕТЛА : Огледалото Е Напојува Со Led Светла,Кое Обезбедува Чиста И Светла Рефлексија,И Ви Овозможува Да Добиете Најмногу Природни Примена На Шминка,Дури и Во текот на Ноќта. ▲Високо-квалитетни Материјали : Висок Квалитет Месинг и Материјални,не-rusting,корозија-отпорни и издржливи.Елегантен дизајн се вклопува во секој ентериер и е погодна за семејствата,хотели,бањи и бањи. ▲0°ВРТЛИВАТА EXTENDABLDESIGN : Огледало И Оружје Е 360 степени Вртливата Дизајн И Може да Се залепи На Било Агол,Лесно Да го Инсталирате Доаѓа во комплет Со Завртка Fixings. ▲уметност Допир Dimmer : Smart on/off допир dimmer прекинувач,сини LED метал допрете точка за да ја прилагодите светлината од страна на три нивоа за вашиот треба во секое време.Направи да се опуштите да се шминка под i Ideal светлината и претставуваат совршена шминка.Запалени ѕид-монтирани суета огледало,убава и повеќеслојна,за да ги задоволи вашите најубавите.Спецификација : -Име на Производ : Ѕид Шминка Огледало Огледало со дијаметар : 8 инчи (20 см)-Материјал : месинг-Инсталација метод : тула дупка-Боја : Никел brushed Feature : 1.Сина LED метал контакт точка : само допир на копчето област да светне на светлината,второто допир светлина светлината е 60%,на три допир светлина светлината е 100% ,трет осветленоста на вредноста,долго притиснете го прекинувачот е stepless тебе Затемнување.2.Огледало површина е Лесно да се чисти по се чистат,а дупка со е smeared.3.Кога не е во употреба,огледало може да биде укината против ѕид.4.Лесно да се инсталира завртки за фиксирање на уредот.5.Едната страна е стандарден огледало и другата страна е 10 X огледало за Лесно прегледување на кожата детали.6.10 пати зголемување Clos Distance 10 cm јасно Оддалеченост повеќе од 10 cm blur Note : 1.Има грешка во прирачник за мерење,што зависи од конкретната производ.2.Поради бојата отстапување на мониторот,на поединецот разбирање на боја може да биде малку different Package се Вклучени : 1 X ѕид-монтирани LED осветлување огледало★Услуга-Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

Карактеристиките

-Product Name:
Wall Mount Makeup Mirror
-Mirror diameter:
8 inches (20 cm)
-Material:
brass
-Installation method:
brick hole
-Color:
Nickel brushed
Feature:
1.Blue LED metal touch point:
just touch the button area to light up the light,the second touch light brightness is 60%,the three touch light brightness is 100%,the third brightness adjustment,the long press switch is a stepless gradient Dimming.
2.The mirror surface is Easy to clean after being cleaned,and the smudge is smeared. :
3.When not in use,the mirror can be folded against the wall. :
4.Easy to install screw fixing device. :
5.One side is the standard mirror and the other side is the 10X mirror for Easy viewing of skin details. :
6.10 times magnification ClosDistance 10 cm clear Distance more than 10 cm blur :
1.There is an error in manual measurement,which depends on the actual product. :
2.Due to the color deviation of the monitor,the individual's understanding of the color may be slightly different :
Package Included:
1X wall-mounted LED lighting mirror :
★Service-Our store operates in good faith and takes customer satisfaction as its purpose.We believe that you are satisfied with the quality and excellence of our products.If you have any questions,please feel free to contact us.We provide you with a satisfactory solution :
Вака можеби ќе ви се допадне