.

.

Ѕид Огледало Шминка со 10x Зголемување, 8 Инчен Двојно Двострано 360°Степен Вртливата Продолжи Бања Огледало,Телескопски Виткање Тоалет Тоалет Спалната соба Шминка О

Ѕид Огледало Шминка со 10x Зголемување, 8 Инчен Двојно Двострано 360°Степен Вртливата Продолжи Бања Огледало,Телескопски

DEN 959.76

Од стока
Во продавницата

【водоотпорен и не магла 】 Сребро позлата 4 K HD дисплеј, 4k HD огледало водоотпорен магла слободни, нека вас наутро, кога шминка, не затоа што на студената магла, и неволја.Постојат два 180° ротирачки оски и 360° ротирачки огледало, кој може да биде вклучен слободно според потребите.На предната страна, има 4 K HD 1 : 1 огледало екран, и на задната страна, постои 8x HD лупа, со што може да се види на лицето детали повеќе од јасно. 【Два изборни инсталација методи】 : перфорација-бесплатна инсталација и завртка инсталација Факултативна Супер лепак за инсталација или завртка инсталација, можете да изберете во зависност од вашите сопствени услови и инсталација на алатките се опфатени со прибор. 【Функции】двострано е огледало за да бидете сигурни дека секој детал од вашата коса и шминка се во место.Атрактивни заврши технологија штити од влага и кондензација и е дизајниран да се монтира на ѕид. 【Лесна Инсталација】Ѕид инсталација, Лесно да го инсталирате,шминка огледало доаѓа во комплет со завртка fixings.Нема потреба од Монтажа Плоча.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне