.

.

Обичај Pullover Капа Персоналните Свој Лого/Текст Унисекс Поврзана Шапка се Згусне Топла Капа Beanie Balaclava Капи за Надворешна Спорт

Обичај Pullover Капа Персоналните Свој Лого/Текст Унисекс Поврзана Шапка се Згусне Топла Капа Beanie Balaclava

DEN 215.76

Од стока
Во продавницата

акрилна киселина.Копче затворање.Рака Мие Само. 100% Полиестер.Материјал и Големина на : зимскиот beanie шапка е направен од 100% супер Акрилик.Што Може Да Се Направи Сте Задоволни Со Квалитетот.Капа Обемот (18cm) X Капа Висина (30cm) , Водат Слободно И Удобен Носи.На големина одговара на сите.Висока Еластичност : Ова поврзана зимска шапка е одлична флексибилност и stretchability.На сплетам beanie е доволно флексибилен за да висат на главата без паѓа.Покрај тоа, ќе може да ги повлечат надолу ткаенината на оваа капа за да се покрие вашите уши.Имајте Пријатна : Згусне Држи Главата Топло Прикривање На Ушите И Ви Држи Пријатно Под Капа.Идеален за Есен и Зима : Голема удобно се вклопуваат, Ќе се задржи топло, совршен за секојдневна потопол и активности на отворено како на пример скијање, сноубординг, кампување, планинарење, и така натаму; Или само потрага стилски.Топла плетени капа може да се задржи топло во студена зима и, исто така може да додадете мода.❤ На плетени капа може да биде прилагодено дизајн, можете да го додадете вашиот слик или текст за тоа кој ќе биде уникатен, никој не ќе имаат ист плетени капа со вас.поради прилагодено производ, тоа ќе потрае околу 3-14 дена за да се заврши, па ве молиме почекајте очебијно по ред.На плетени капа ќе биде предаден, откако ќе се направи добро.Како да се Custom Please започнете со кликнување на "Прилагодите сега" копче и кликнете на "преглед" копчето за да испратите слика,исто така, вашиот може да напишете го вашиот текст можете да изберете фонт и внесување на боја, и димензионирање и прилагодите ја вашата слика и текст.Високо-квалитетни Материјали : Мека и пријатна материјал и Голема еластичност.Едноставен Дизајн : Стилски Капи Дека Hever Соблекува, Класичен Стил.Сезони : На Располагање Во Сите Seasons Activities : Можете Да Носат Модерен Капа Кога Ќе Се Приклучи На Клуб Или Група Активности, Патувања, Играјќи Кошарка, Фудбал, Трчање, Се Крие, Кампување, Качување, Вежбање, За Обука, Итн.Идеален Подарок : Beanie Поврзана Шапка Може Да Биде Најдобар Подарок Избор.Можете Да Ја Даде На Пријателите И Семејството, Погоден За Сите Прилики, Погоден За Мажите И Жените.Топла Избор На Стилови И Трендови.Празници : Роденден, Ноќта На Вештерките, Нова Година, Денот На Благодарноста, Божиќ И Други Празник Подароци.Вашето задоволство е наша цел!Ако имате било какви други прашања на нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори за вас во рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне