.

.

DOKTORAM Работи Капа со Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Смешни Капи за Жените и Mens Капи Памук Унисекс Черепот Капа Симпатична Печатење

DOKTORAM Работи Капа со Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Смешни Капи за Жените и Mens Капи Памук Унисекс

DEN 358.80

Од стока
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ЕКО-ПАМУК, - КОЖА,-ПРИЈАТЕЛСКИ : Еколошки безбедно користење капа и отсуството на алергиски реакции и иритација на кожата е загарантирана.МЕКА и ДИШЕ ТКАЕНИНИ : главата под капа не пот, материјалот обезбедува ефективна воздух размена на инстант отстранување на вишокот на влага.УДОБНО и АПСОРБИРА ПОТТА : Вграден-во sweatband, внатрешноста на шапка пред позиција е дизајниран од страна на пот абсорбента крпа.Еластична врска на задната страна и вратоврска, едноставно направи овие капи совршен и корисни за сите професионалци.СЕДИШТЕТО ПЕЧАТИ и ЧЕСТОТО КОРИСТЕЊЕ : капа употреба хуманизирано дизајн и светли бои.Долготрајни се зачувува згреши изглед - капа, без губење на обликот и бојата можат да го издржат честите миење, дамки од различно потекло се лесно да се отстранат од тоа.ЕДНА ГОЛЕМИНА : Тоа е погоден за повеќето.Шапка домаќин е полу-отворен и завој дизајн кој можете слободно да се прилагодливи и како раководител видови.Се применува за сите глава видови и типови коса на мажите и жените во различни индустрии.КВАЛИТЕТ : Произведени во Украина - Висок квалитет на контрола и прилагодувањето капи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне