.

.

Мали Ледени Топки, Сет од 4, Мини Лажичка 3 Унца, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Комунални Топки За Ice Cube, Канистер Лажичка, Шеќер, Кафе, Грав, Протеински Прав, Тешки маш?

Мали Ледени Топки, Сет од 4, Мини Лажичка 3 Унца, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Комунални Топки За Ice Cube,

DEN 719.52

Од стока
Во продавницата

Елегантен Дизајн : Четири мини топки едни со три унци на капацитетот.Елегантен изглед со сјајна површина и дебели нерѓосувачки челик материјал.Тешка должност, не burrs, и не discoloring.Машина за миење садови безбедно.Лесен за Употреба : JBinox топки се идеални за scooping коцки мраз, шеќер, зачини, бонбони, пуканки, кафе, ориз, житарки, брашно, протеински прав, и многу повеќе.Може да се чуваат во канистер или тегла.Четири пакет ви овозможува да го користите различни топки за различни задачи.Гарантира : По секојдневна употреба, само фрли го во машина за миење садови се грижите слободни.Не discoloring или знаци во машина или перење со рака. 100% Пари Гаранција за враќање на, ако не се целосно задоволни, без прашања праша.Исклучителна Изработка : Малку крива дизајн на лажичка главата и широко лажичка тело дизајн за лесно да се одржи ice cube, Удобен зафат се справи, Лесен за чување, исто така, може да се користи како декоративен дизајн парче за вашиот дом оркестарот!.И Повеќе : 'Рѓа слободни, здрава за секојдневна употреба, мазни рабови без грижи да го намали вашите раце, Мини големина лажичка совршено се вклопуваат во пластични садови и тегли, цврсто запечатени со едно парче изградба и traceless заварување, кои се долготрајни.Нема повеќе Пластични топки, discoloring или остри рабови Топки!JBScoop е направен од висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик, тоа е единствен лажичка со цврста конструкција и исклучителна craftmanship, го издржат притискање и трајни со години, рѓа-доказ и здрав за секојдневна употреба.Сјаен изглед со огледало заврши површина, домот доволно за убава бар област, забава, свадба и бифе.Исчисти е лесно со миењето на рацете и тие си машина за миење садови безбедно.СПЕЦИФИКАЦИИ : Сет на Четири (4) Топки, секој има три (3) унци.Чиста Нерѓосувачки Челик Материјал.Огледало полски, никаква трага заварување, мазни рабови.Капацитет на 3oz.Ве молиме проверете лажичка димензии за да се обезбеди тоа одговара на вашите потреби.Оваа сензационална не е мерен лажичка.Длабок сад со комфорна рачка .ИНСТРУКЦИИ за УПОТРЕБА : се Мијат лажичка пред првата употреба за да се отстранат сите останатите остатоци од процесот на производство.НЕ употребувајте челична волна да чистење на лажичка – тоа ќе нула мазни површини.Чистење на лажичка по употребата и чувајте го на суво место за зголемена издржливост.ЗАЕДНИЧКА УПОТРЕБА : коцки Мраз, готвење состојки, пуканки, кафе, перење прав, potting почва, храна за миленичиња, птици семе, дрво пелети, што се ореви, бонбони, во бар, во градината, фарма и продавница за употреба, и многу повеќе!Ви благодариме за доверба на JBinox тим.Се надеваме дека ќе уживате во нашите производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне