.

.

Удобен Зафат 4 Унца Дел Лажичка, 1 Ambidextrous Нерѓосувачки Челик Disher - Изградена-Во Сечилото, Светла Се Справи, Сива Нерѓосувачки Челик Disher Лажичка, Удобен Зафат, За Сите ?

Удобен Зафат 4 Унца Дел Лажичка, 1 Ambidextrous Нерѓосувачки Челик Disher - Изградена-Во Сечилото, Светла Се

DEN 340.56

Од стока
Во продавницата

AMBIDEXTROUS РАЧКА : Кој е ергономски дизајн, оваа кујна лажичка карактеристики на ambidextrous се справи со тоа им овозможува на левата и десната рака на луѓето да лесно лажичка и да им служи на зеленчук, колаче тесто, ориз, и повеќе.Го НАМАЛУВА ОТПАД : Ова 1/2 шоља сладолед лажичка има вграден ножот за да се спречи храна од држејќи се до својата сад и намалување на храна отпад во вашата кујна.ЛЕСНО ОРГАНИЗАЦИЈА : Ова трајни дел лажичка има сива рачка за да го направите лесно да се идентификуваат помеѓу различни обоени dishers кога се работи со различни видови храна.ИМПРЕСИВНА ИЗДРЖЛИВОСТ : Направена од премија од не ' рѓосувачки челик, ова служи лажичка со пластична рачка обезбедува траен структура, кој е изграден за долготрајна употреба.ВКЛУЧУВА 1 ЛАЖИЧКА ПО ЦЕЛ : Овој лажичка мерки 8.5 инчи долго и има 4-унца капацитет да се гарантира во согласност служат големини.Секоја цел носи 1 дел лажичка.Големина : #8 (4 мл).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне