.

.

Racer Брзината Продавница Црвено 3/16 Мала Глава Три Пати Експлодира Алуминиум Mandrel Поп Заковки 100 Пакет

Racer Брзината Продавница Црвено 3/16 Мала Глава Три Пати Експлодира Алуминиум Mandrel Поп Заковки 100 Пакет

DEN 187.68

Од стока
Во продавницата

Нивниот лесен-за-користење мазна, запечатени заврши нема да собира нечистотија, финтата партали, или сечење прсти или гуми.Лесно да се вежба надвор, овие навртки се совршени за овалната патека автомобили, знак изградба, авто тело за поправка, и многу други користи.Овие слепи заковки се направени од високо-квалитетни материјали и се достапни во избор на бои.Занитвам Големина : 3/16 во.Занитвам Глава Дијаметар : .386 во.Занитвам Зафат Опсег : 0.040-0.354 во.Занитвам Тело Материјал : Алуминиум Занитвам Должина : .906 во.Занитвам Помине Материјал : Алуминиум Mandrel Дијаметар : .114 во.Дупка Големина : .196 - .209 во.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне