.

.

Заштитни Случај за Apple Airtag 2021,Преносни Airtags Капакот на Држачот со Клучните Прстен Компатибилен со AirTags

Заштитни Случај за Apple Airtag 2021,Преносни Airtags Капакот на Држачот со Клучните Прстен Компатибилен со

DEN 119.76

Од стока
Во продавницата

【Компатибилност】Специјално дизајнирани за Apple Air Tag 2021, Не се Применуваат за Било Други Уреди. (Забелешка : Airtag не е вклучен). 【TPU Материјал】Направени од TPU,Удобно и кожата пријателски.Тоа може да се заштити Airtags од влијанието, се намали и гребнатини; за да се добие подолг живот на времето на користење.Со метален клуч прстен кој не е лесно да ' рѓа за долго време се користи. 【Анти-Загубија со Keyring Дизајн】Ова за Airtags Случај со keyring можете да го закачите на вашиот автомобил, клуч, детето schoolbag, куче поводник, Airtags, на вредносни предмети и повеќе.Нема потреба да се грижите за косата. 【Лесно да се Инсталира и да ги Отстрани】Лесно да се инсталира на Airtags , не ви се потребни никакви алатки, не Постојат празнини по инсталацијата, па не се грижи за тоа испаѓање. 【по продажбата на гаранција】ако примате стока со недостатоци или несообразности, ве молиме контактирајте со нас.Тоа може да бидат разменети или вратени.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи нашите гости.Airtags Случај Компатибилен со Apple Airtag.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне