.

.

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Марк Ashkenazi Амстердам Музика Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Kindle Paperwhite 1/2 / 3

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Марк Ashkenazi Амстердам Музика Кожа Книга Паричникот Случај Покрие

DEN 598.80

Од стока
Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Марк Ashkenazi производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Мулти-view застане.Идеално за гледање филмови.Магнетни затворање систем.Марк е Израелски фото уметник со седиште во Њујорк и се фокусира на еклектична медиуми.Марк портфолиото се движи од око-фаќање на голи уметност, поп уметност, стрипови и карикатури за портрети и шарени животни на уметноста.Имаме ви се опфатени со широка палета на Марк Ashkenazi дизајни на пазарот!Дизајниран за модерниот начин на живот.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Марк Ashkenazi мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Форма ги исполнува функцијата.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Брзо да го Инсталирате.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Марк Ashkenazi product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне