.

.

Geekria UltraShell Слушалки Случај Компатибилен со JBL Квантна 400, Квантна 600, Квантна 800, Квантна Еден Случај, Замена Тешко Школка Патување Носи Торба со Додатоци за Складирањ

Geekria UltraShell Слушалки Случај Компатибилен со JBL Квантна 400, Квантна 600, Квантна 800, Квантна Еден Случај,

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

Максимална компатибилни слушалки димензии (случај внатре) : 8.85 x 8.66 x 2.16 инчи.Компатибилен со многу жичен / безжични слушалки.Конструиран ултра-тешко школка ги штити против капки, влијанија или дави.Мека внатрешна зголеми слушалки заштитна во случајот.Внатрешната мрежа џеб погодно продавници кабли, канапи, полначи, ЗАСИЛУВАЧ, earpads, адаптери и други додатоци.Компатибилен со JBL Quantum100, Quantum200, Quantum300, Quantum400, Quantum600, Quantum800, Quantum One Гејмерски слушалки случај.Добра замена или надградба на оригиналниот слушалки случај.Ако случајот не одговара или не во рок од една година, Geekria ќе го замени или наплата.Без прашања праша.Заштитете го вашиот над увото или на уво слушалки со тврда лушпа, приклучок за слушалки случај од Geekria!Компатибилни Модели (не се ограничени на) : - Компатибилен со JBL Квантна 100 Жичен Над-Уво Гејмерски Слушалки случај - Компатибилен со JBL Квантна 200 Слушалки случај - Компатибилен со JBL Квантна 300 - Жичен Над-Уво Гејмерски Слушалки случај - Компатибилен со JBL Квантна 400 Гејмерски Слушалки случај - Компатибилен со JBL Квантна 600 Безжична Гејмерски Слушалки случај - Компатибилен со JBL Квантна 800 Слушалки случај - Компатибилен со JBL Квантна Еден Гејмерски Слушалки случај И многу други слушалки.Answer : ___________________________ Note : - Слушалки за носење само, приклучок за слушалки не се вклучени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне