.

.

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави За Леново Табот М8 ТБ-8505F ТБ-8505X ТБ-8505FS ТБ-8705F ТБ-8705N 8.0 Инчен Заградата Тип Таблет КОМПЈУТЕР Случај Таблета Случај Прилагодливи О?

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Торба Ракави За Леново Табот М8 ТБ-8505F ТБ-8505X ТБ-8505FS ТБ-8705F ТБ-8705N 8.0 Инчен

DEN 583.44

Од стока
Во продавницата

За Леново Табот М8 ТБ-8505 F ТБ-8505 X ТБ-8505 FS ТБ-8705 F ТБ-8705 N 8.0 Инчен Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај Носителот Таблет КОМПЈУТЕР Случај Картичка Слотови Таблета Случај.Вграден-во мулти-агол здрав застане за да го поставите различни хоризонтални стојат агли за гледање филм или пишување.Преден Џеб & Корисна Пенкало Hoder : Управување со Документи, Картички, Готовина, Визит Картичка и други лични предмети, и Повеќе пригоден ги зачувате вашите apple молив.Таблета случај донесува 360-степен omni-насока дизајн да го заштитите вашиот таблет од оштетување во сите аспекти.Кога не го користите, Рака ви помага полесно фиксна Samsung Галакси, не мора да се грижите за косата.Функција : 1.Мултифункционален таблета заштитна маска, погоден за Леново Табот М8 ТБ-8505 F ТБ-8505 X ТБ-8505 FS ТБ-8705 F ТБ-8705 N 8.0 Inch2.Стенд функција stably поддржува вашиот таблет и обезбедува повеќето удобно гледање angle3.На картичка слот за дизајнот на Таблет случај може да се одржи вашиот бизнис картички, банкарски картички, пари, итн., што го прави полесно да се use4. Користење на високо-квалитетни синтетички СТП кожа, издржлив, лесен за чистење и comfortable5. Сите круг дизајн, 360-степен сите круг на заштита.Пакет се Вклучени : 1 x таблет КОМПЈУТЕР случај не ги вклучуваат таблета.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне