.

.

Компатибилен со AirPods 3 Случај Симпатична,3D Цртан филм Симпатична Дизајн на Силиконски за 2021 AirPods 3 Случај за Деца/Девојките/Тинејџерите Момчиња (Бели Чевли)

Компатибилен со AirPods 3 Случај Симпатична,3D Цртан филм Симпатична Дизајн на Силиконски за 2021 AirPods 3

DEN 181.68

Од стока
Во продавницата

【Компатибилност】Интересни и стилски нарачана Спортски чевли модели Силикони Заштитни Случај совршено од неочекувани штета.засилен работ stiching е дизајниран да Дизајнирани за Air Pods 3 .Одличен подарок за девојчиња и момчиња. 【Премиум Материјалот】Оваа елегантна Air Pods 3 е направен од високо-quality Silicone материјал, кој е shockproof и dropproof, го заштитува вашиот Air Pods 3 од непотребни пречки, вдлабнатини и гребнатини. 【 Заштитете го Вашиот Air Pods 3】Тоа е исклучително нерамен и ја заштитува вашата Air Pods 3 во сите правци.Полнење порта е резервирана на дното на случај, кој може да се полни без демонтирање на случајот. 【Прилагодена за Вашиот Air Pods 3 Случај】- Надградена дизајн го прави капак не ќе падне кога ќе се отвори случајот.Вие би можеле целосно да го отворите уредот додека долниот дел на Air Pods 3 не би слајд надвор. 【 Повеќето внимателен услуга】 Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, можете да ги споделите со нас и ние ќе ви помогнат веднаш.Ние, исто така, поддршка на наплата се врати услуга значи, вие не мора да се грижите.Компатибилен за Air Pods 3 & 1 Карактеристики : 1. Shockproof Дизајн 2. 360° Заштита 3. Пренослив Дизајн 4. Мека На Допир Силикони 5. Издржлив Материјал Пакет се Вклучени : 1 x Air Pods 3. Случај 1 x Keychain ве Молиме имајте во предвид : Air Pods 3 и Air Pods 3 полнење случај не lncluded.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне