.

.

BLOTOW Bling Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm Жените iWatch SE Серија 7/6/5/4/3/2/1, Dressy Накит од Нерѓосувачки Челик Белегзија со Rhinestones

BLOTOW Bling Бендови Компатибилен со Apple Види Бенд 38mm 40mm Жените iWatch SE Серија 7/6/5/4/3/2/1, Dressy

DEN 719.76

Од стока
Во продавницата

BLOTOW нерѓосувачки челик хривнија види бендови со rhinestones е идеален за Apple Види серија 1/2/3/4/5/6/SE и крајната елегантен бендот да ви даде модна изјава и екстра карактер да dressy прилики.Домот тенок бенд сет со rhinestines направи вашиот види бенд изгледа како белегзија.Премија од не ' рѓосувачки челик класичен бенд perfort за сите Apple Види модели 38mm/40mm.Тоа не е непривлечна опција за да ја промените види бенд за i Watch на трајни производи од не ' рѓосувачки челик рака.Овој бенд е совршено полиран со мазна површина.Сите кристали се handinlaid под микроскоп.BLOTOW прилагодливи види бенд може да биде скратена или продолжува со приложениот линк-отстранување алатка за да се вклопи во вашиот зглоб совршено.За промена на големината на овој бенд, ве молиме pushout pin заедно насока на стрелката со алатката; за поврзување на останатите линкови, ве молиме внесете го pin против насока на стрелката.ПО УСЛУГА : Нашиот бренд уверува ти 30-дневниот гаранција за квалитет.Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне