.

.

Morsey бенд Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 41mm/Samsung Галакси Види Активен 2 Бендови 40mm 44mm, 20mm Кожа за на Рака Замена за Samsung Галакси Види 42mm/Активни 40mm Smart Watch, (Црна)

Morsey бенд Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 41mm/Samsung Галакси Види Активен 2 Бендови 40mm 44mm, 20mm

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

Компатибилни Модели : 20mm ширина замена бендови компатибилен за Samsung галакси види активен/ active2 40mm/ 44mm, Галакси Види 42mm, Опрема Спорт/ Опрема S2 Класичен/ Garmin Vivoactive 3/ Vivomove HR/ Forerunner 645/ Forerunner 245, исто така, одговара за Gizmo Види(Без Smart Watch Вклучени).Материјал :Направени на гроздобер кожа со вода-доказ силикони внатрешниот и елоксирани нерѓосувачки челик метален затворач, изградена од страна премиум изработка на натпреварот за Samsung Галакси Види 42mm/активни 40mm се види на лицето.Корисна pin и навивам затворање обезбеди напор за заклучување и да се ослободи, да ги задржи на вишокот на рака навивам под бенд без добивање фатени на ништо.На водоотпорен wristband подобрување на breathability и лесни, перат да може лесно да се чисти.Вграден-во брзо ослободување пролет барови заклучување врз види токму, ви овозможи да го смените бенд лесно и брзо.Без дополнителни алатки потребни, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Не грижете се купат : 24 часа услуги на клиентите ќе им понуди најдобри замена и да се врати на услуга за секоја цел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне