.

.

Valkit 2 Пакет Солиден Случај Компатибилен со Apple Види Серија 7 41mm Серија 6/5/4 40mm Сите Околу Shockproof Браник Случај Заштитна Маска Рамка за iWatch Серија 7 41mm Серија 6/5/4 40mm

Valkit 2 Пакет Солиден Случај Компатибилен со Apple Види Серија 7 41mm Серија 6/5/4 40mm Сите Околу Shockproof

DEN 2193.60

Од стока
Во продавницата

【Компатибилни Модели】Овој солиден заштитни случај компатибилен за Apple Види Серија 7 41mm (2021)/Apple Види SE Серија 6/Серија 5/Серија 4 40мм.Ве молиме потврдете ја точната големина пред да ја купите. 【Целосна Заштита】На shockproof види случај рамката е направена од премиум материјали и ги опфаќа сите околу работ на вашиот види, да се спречи вашата iwatch од гребнатини, капки и пукнатини. 【Специјален Дизајн】Snap-за дизајн го прави лесно да се инсталира на вашиот Apple Види Серија 7 41mm/Серија 6/5/4 40mm случај маска, додавајќи нема дел на вашиот паметен часовник. 【Прецизни Исечок】Прецизно одговара на сите дупки на Apple се види, лесен пристап до сите контроли, копчиња, сензори и да се види карактеристики.Нема потреба да се отстрани iwatch случај 41mm/40mm кога го полните вашиот види ја и заменете ја види бенд. 【Пакет Вклучуваат】2 * Покрие Случај за Apple Види Серија 7 41mm/Apple Види SE Серија 6/Серија 5/Серија 4 40мм. (Забелешка : Smart Watch Случај Само Рамка.НЕ Screen Protector).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне