.

.

CBARFA Паметни Повик Види, Движење Метар, Голем Екран, Bluetooth Види Bluetooth Спортски Види Pedometer (Боја : Црна)

CBARFA Паметни Повик Види, Движење Метар, Голем Екран, Bluetooth Види Bluetooth Спортски Види Pedometer (Боја

DEN 2236.80

Од стока
Во продавницата

bluetooth спортски види pedometer. ▲ Нон-стоп комуникација : користете го вашиот watch да одговарате на повиците од вашиот мобилен телефон, да ги читате пораките, одговорите на повиците, прочитајте разговор евиденција, да остварувате повици, и дозволете ми да го направи тоа за вас.Со моќна Bluetooth 5.0 и calling способности, вие сте секогаш онлајн. ▲ Јасно и голем екран : Десетици бира се пријатни за окото.Без разлика дали тоа е прикажување на информациите за време или различни апликација содржини, сите тие се јасно и живописно.Dial пазарот нуди десетици бира со различни стилови за да изберете и да го замени. ▲ Нов здравствен надзор : се задржи чекор на физичко здравје динамика, во реално-време отчукувањата на срцето и крвниот притисок мониторинг, поддршка на отчукувањата на срцето предупредување функција, поддршка темна кожа отчукувањата на срцето мониторинг, и да ви даде интимна нега. ▲ Smart функции : порака повици, паметни аларм часовниците, sedentary и други situational smart потсетници се да не пропуштите важни информации, проверете го времето, музиката, и многу други интимни функции да искуство на високо-квалитетни smart живот.Спецификација : Име : Smart Watch (Bluetooth Повик Види)Материјал : Цинк Легура + Калено Стакло + Силикони Strap Display големина : 1.28 капацитетот на Батеријата : 200m AH, режим на 5-7 дена, користете 2-3 days Color : сите црна, црна, кафеава, сребро црна, сребрена brown Weight : 157.4 g Size : 160*70*30mm Applicable луѓе : бизнис, јавни, мода, adults Screen материјал : калено glass Wearing метод : wristband Compatible систем : целосно compatible Communication функција : не supported Wireless растојание : 5m (inclusive)-10m (inclusive)Работењето на владата : во допир + button Communication тип : без картичка inserted Features : Може да Bluetooth повик, dial, да слушате музика, чекор броење, мерење растојание, калории мерење, мерење крвен притисок, крвта со кислород, во реално-време отчукувањата на срцето, обичај да бирате, светлината на вредноста, sedentary потсетување, спиење мерење, музика контрола, одбивање повик, порака push, Времето екранот, водоотпорен IP67, магнетни полнење.24 спортски режими (трчање, велосипедизам, скокнеш, пливање, бадминтон, пинг понг, тенис, пешачење, одење, кошарка, фудбал, бејзбол, одбојка, крикет, рагби, хокеј, танцување, се врти, јога, седат прозорци, седи, неблагодарна работа, гимнастика, веслање, скокање)Поддршка на 17 јазици, Кинески, англиски, корејски, Јапонски, германски, шпански, француски, италијански, португалски, арапски, Хинди, полски, руски, холандски, турски, Индонезиски, чешка.

Карактеристиките

Name:
Smart Watch (Bluetooth Call Watch)
Material:
Zinc Alloy + Tempered Glass + Silicone Strap
Display size:
1.28
Battery capacity:
200mAH, standby 5-7 days, use 2-3 days
Color:
all black, black brown, silver black, silver brown
Weight:
157.4g
Size:
160*70*30mm
Applicable people:
business, public, fashion, adults
Screen material:
tempered glass
Wearing method:
wristband
Compatible system:
fully compatible
Communication function:
not supported
Wireless distance:
5m (inclusive)-10m (inclusive)
Operation mode:
touch + button
Communication type:
no card inserted
Features:
Can Bluetooth call, dial, listen to music, step counting, distance measurement, calorie measurement, blood pressure measurement, blood oxygen, real-time heart rate, custom dial, brightness adjustment, sedentary reminder, sleep measurement, music control, call rejection, message push, Weather display, waterproof IP67, magnetic charging. :
24 sports modes (running, cycling, skipping, swimming, badminton, table tennis, tennis, hiking, walking, basketball, soccer, baseball, volleyball, cricket, rugby, hockey, dancing, spinning, yoga, sit ups sitting, treadmill, gymnastics, rowing, jumping) :
Support 17 languages, Chinese, English, Korean, Japanese, German, Spanish, French, Italian, Portuguese, Arabic, Hindi, Polish, Russian, Dutch, Turkish, Indonesian, Czech :
Вака можеби ќе ви се допадне