.

.

Компатибилен за ANDFZ Smartwatch Бенд, Lamshaw Водат Ластичињата Најлон Прилагодливи Замена Рака Компатибилен за ANDFZ T42 1.72/OUFUNI T42/Geelyda Y20 Про Smartwatch (Ацтеките Стил Шарени)

Компатибилен за ANDFZ Smartwatch Бенд, Lamshaw Водат Ластичињата Најлон Прилагодливи Замена Рака Компатибилен

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата. *ЕДЕН СЛОЈ ШЕМА : Lamshaw Scrunchie еластична замена рака компатибилен со ANDFZ T42 1.72/KASEEMI T42 Smartwatch/OUFUNI 1.7 T42 Smartwatch се КОРИСТИ ултра еластична Најлон материјал и на прво ниво памук производство станува.Над сите, ние ги користите само Еден Слој на Моделот.Бидејќи Двојно-Layer Шема Водат Бендови ќе пукнатини повеќе лесно. *ЛЕСНА ПРОМЕНА РЕМЕНИ : спорт бендот доаѓа со watch гкл на двете страни, кои не се заклучи на вашиот ANDFZ T42 1.72/KASEEMI T42 Smartwatch/OUFUNI 1.7 T42 Smartwatch. *Мулти-ОБОЕНИ БЕНДОВИ : Повеќе модели за избор.Шарени бенд обично е совршен избор за секоја прилика.токму и безбедно.Лесен за инсталирање на директно и отстранување со едно копче.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне