.

.

Osh Kosh Девојки' Ски Костум и Snowbib Snowsuit Облека Сет

Osh Kosh Девојки' Ски Костум и Snowbib Snowsuit Облека Сет

DEN 719.76

Од стока
Во продавницата

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.јакна има целиот печатење со две предни џебови.лигавче има прилагодливи тока ремени.лигавче има глуждот gaitors.Деца Девојки Грб.Деца Девојки Падне Јакна.Овој ски костум и snowbib snowsuit облека сет од Osh Kosh е совршена комбинација за одржување на топло во зима забава во снег!Одличен квалитет, голем стил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне