.

.

Нови Сите Топки Господар Цилиндар Обнова комплет 18-1069 за Suzuki GSX-R 750 08-16

Нови Сите Топки Господар Цилиндар Обнова комплет 18-1069 за Suzuki GSX-R 750 08-16

DEN 459.60

Од стока
Во продавницата

Комплет содржи сите компоненти потребни за правилно да се обноват замав рака имајќи собранието.ПОМ композитни за миење лежишта го замени thruneedle подлошки fincreased услугата живот и superiresistance на вода и кал.Сите метални bushings се случај појачани и галвански да се спречи абење и отпорност.Игла имајќи шахти се направени со SCM415/42 имајќи челик, која е појачани и прецизност земјата.Нови Сите Топки Господар Цилиндар Обнова комплет 18-1069 за Suzuki GSX-R 750 08-16.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне