.

.

TATARTIST Тетоважа работна Станица Салон Возен Количка Количка Нерѓосувачки Челик Алатка Кабинет со Фиоки Повеќенаменски Спа Коса Убавина Тетоважа Складирање Количк?

TATARTIST Тетоважа работна Станица Салон Возен Количка Количка Нерѓосувачки Челик Алатка Кабинет со Фиоки Повеќенаменски

DEN 14397.12

Од стока
Во продавницата

【Висок Квалитет】тетоважата количка се направени од премија од не ' рѓосувачки челик, кој е многу здрав за да му служи долг живот.Ламинат површина за лесна грижа и да се исчисти.Тоа, исто така, е дизајниран со повеќе носители за вашиот алатки, светлина и phone држач. 【Совршен Дизајн】Оваа тетоважа работна станица обезбедува не само функционалност и флексибилност на вашата тетоважа магазин, исто така, може да биде одличен елемент за да pop-up вашиот место и се пар со вашиот тетоважа стол. 【Пространа Складирање】Овој стил работна станица количка е голем капацитет со 4 слајд фиоки, тие може да се зачува вашиот алатки и вредни предмети.Еден голем кабинетот на дното за чување на тешки предмети. 【Лесно да се Движите】Овој салон кабинет количка е опремена со 2 lockable тркала, кој им овозможува на количка за да се движите низ мазно и лесно.Можете да ставите било каде, според вас соба распоред. 【Брза Испорака】Овој салон алатки количка ќе биде предаден од U. S. склад директно.Тоа може да се дојде со 3-7 дена во нормала.TATARTIST салон за убавина количка поддршка на сите видови на носивост на тешко или мазни површини со безбедноста.Совршен за ставање салон стил додатоци за да се создаде уредно работна средина.1. Лесно да се движи со околу 2 lockable тркала 2. Доволно простор за складирање со 4 drawers2. Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик 3. Со прилагодливи нерѓосувачки челик држачот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне