.

.

Изработката со Љубов Зачин Кутија со Лажица во Sheesham Дрво - Зачин Кутија за Кујна Индискиот Дрво Сад со Капак Декоративни Masala Dabba Организатор рачно изработени/Зачин ?

Изработката со Љубов Зачин Кутија со Лажица во Sheesham Дрво - Зачин Кутија за Кујна Индискиот Дрво Сад со Капак

DEN 611.28

Од стока
Во продавницата

големина на : (L * W * H) = (8 * 8 * 2), лажица = (L * W) = (3.7 * 0.7) Инчен , пакетот содржи : 1 Кутија, 1 Лажица Доаѓа со лажица.нега : чисти со мека сува крпа.Оваа sheesham дрвена кутија со 9 одделенија и бурекот е одлично за чување на Индискиот зачини Овој повеќенаменски комунални кутија, исто така може да се користи за чување и служат refreshners, суво овошје и да ја задржите вашиот knick knacks како накит, мали предмети на едно место.идеална големина - да Не е премногу голема, не е премногу мала, само на правото големина на дрвен masala кутија која ќе им помогне на организирање на сите вашите омилени зачини во едно погодно место; да ја заштедите меморијата и да ја замени картон пакување со еден елегантен дрвени Индискиот зачин кутија.Ве молиме имајте во предвид дека сите наши производи се внимателно се рачно изработени од страна на мајстор занаетчии едно парче во исто време.Поради оваа постапка, не може да биде мала варијација од една точка до следното.Ваквите варијации се својствени во производство на рачно изработени производи, па може да се очекуваат ситни разлики како да се споредуваат со слика што ќе се прикажува.изработката со љубов Зачин Кутија со Лажица во Sheesham Дрво - Зачин Кутија за Кујна Индискиот Дрво Сад со Капак Декоративни Masala Dabba Организатор рачно изработени/Зачин Складирање Полици Тегли // 9 контејнери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне