.

.

ШУ UFANRO Мало Куче Кревет, Мачка во Кревет Затворен Мачки, Кутре Кревети за Мали Кучиња, Перат Анти-се Лизга на Дното Фланелен боксери Сива Мачка Кревети 20 Инчи

ШУ UFANRO Мало Куче Кревет, Мачка во Кревет Затворен Мачки, Кутре Кревети за Мали Кучиња, Перат Анти-се Лизга

DEN 719.52

Од стока
Во продавницата

ПОДДРШКА ДЛАБОКО & УДОБНО СПИЕЊЕ : Ова мека милениче кревет е дизајниран според навиките на спиење на мачка куче, покренати од страна на rim создава чувство на сигурност и обезбедува главата и вратот поддршка, исто како и Топла прегратка.Ова удобно милениче кревет може да се обезбеди миленици со квалитетот на спиењето.SAFE & ТРАЈНИ КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата мала куче кревет со супер меки краток руно прави кожата повеќе удобно, пријателски и не-токсични, отпорни ткаенини не е лесно да се скрши.Една страна карактеристики супер меки микрофибер руно.имајте на мачка кревет топло и удобно.ПОВЕЌЕ УНИКАТЕН ДИЗАЈН : На ШУ UFANRO Милениче Кревет со 7" висок ѕид задоволува вашата омилена кожен cuddler!На Heptagonal дизајн е еден вид на куќа декорација за зголемување на стереоскопски од дома.На 20 инчи милениче кревет е професионална прилагодување за мачки, мали кучиња и други домашни миленици до 15 кг.НЕ се ЛИЗГА на ДНОТО : долниот дел е дизајниран со висока густина, спречи лизгање за да се задржи здрав.чувајте домашно милениче кревет во местото на мазни површини.Подобрување На Спиењето.Лесно да се чисти и мие : Лесен за чистење и одржување на домот без мирис, крзно и првут.Миење на целиот кревет на нежна циклус со ладна вода и ја собори сува во ниска топлина.Препорачливо е да се туп полнење да се направи тоа рамномерно распоредени пред употреба.Миленичиња креветот е удобен за вас и вашето домашно милениче да се откажам од било каде.Дури и по повеќе мие во машина, на пет кревет уште може да ја задржи својата оригинална форма.Само Затоплување Мачка Кревет.Миленичиња креветот е удобен за вас и вашето домашно милениче да се откажам од било каде.Дури и по повеќе мие во машина, на пет кревет уште може да ја задржи својата оригинална форма.Само Затоплување Мачка Кревет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне