.

.

Дау Finsterwald Потпишан Autographed Спорт Ѕ SI Списание + Beckett ГРБ

Дау Finsterwald Потпишан Autographed Спорт Ѕ SI Списание + Beckett ГРБ

DEN 2399.76

Од стока
Во продавницата

Овој објект доаѓа со Beckett Автентичност (БАС ГРБ).ПОНИСКИ ЦЕНИ на нашите целиот Инвентар од 10.000+ предмети!.ИМАЈТЕ на ум : Постои некаква штета на горниот десен агол, некои мастило за пишување на дното, и на мејлинг етикета беше делумно се отстранети, а цената веќе е намалена.Дау Finsterwald има лично потпишан од страна на оваа Full-Оригинални Спортски Илустрирано Списание.Сликата е ТОЧНО потпишан објектот ќе добиете.АВТЕНТИЧНОСТА = Оваа страна потпишан објект доаѓа со Beckett Автентикација Services (BAS) Нумерирани и Подесувате Доказ на автентичност налепница на Autographed објект и Beckett Сертификат за Автентичност (ГРБОТ) со појавување на серискиот број (a $30 вредност).Beckett Автентикација е еден од најдобрите Authenticators во светот, па купи со доверба, и да добијат ВИСТИНСКИ ДОГОВОР!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне