.

.

Мики Ментл Psa/днк Категоризирани 10 Дијамант Нане Потпишан 1963спортски Свет Списание - Autographed MLB Списанија

Мики Ментл Psa/днк Категоризирани 10 Дијамант Нане Потпишан 1963спортски Свет Списание - Autographed MLB Списанија

DEN 674.40

Од стока
Во продавницата

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed MLB Списанија.МИКИ МЕНТЛ PSA/ДНК КАТЕГОРИЗИРАНИ 10 ДИЈАМАНТ НАНЕ ПОТПИШАН 1963 "СПОРТСКИ СВЕТ" СПИСАНИЕ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Мики Ментл сувенири.New York Yankees сувенири.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне