.

.

Diono Quantum2 3-во-1 Мулти-Режим Шетач за Бебето, Бебе, Дете Шетач, столче Компатибилни, Adaptors Вклучени, Компактен Пати, XL Складирање Кошница, Црна Коцка

Diono Quantum2 3-во-1 Мулти-Режим Шетач за Бебето, Бебе, Дете Шетач, столче Компатибилни, Adaptors Вклучени,

DEN 1996.80

Од стока
Во продавницата

Неверојатно лесно да се свитка : виткање на шетач понекогаш може да биде ноќна мора.На Diono патентиран "ти си во контрола" Fold, значи Quantum2 наборите на неговото темпо, и секогаш останува чист.И серво се одвиваат искуство го прави животот уште полесно.Расте со вашето дете : на Quantum2 седиште на владата, обезбедува безбедна 5-точка темперамент, со отстранлив и перат подигнат влошки.Слоевит и отстранлив перници да се умилкувам на телото на вашиот малку еден од раѓање до toddlerhood.Над метежот & вревата : со покачена дизајн задржи вашето дете покачена, дарежлива и грациозен 3 ниво крошна Коверти седиште со приватниот и "папараци-доказ" Капак.Еден чекор во исто време : Quantum2 карактеристики интуитивен, мама и тато пријателски "Еден чекор" Кочница, дизајниран за големи чизми и мали чевли.На шетач е занитвам слободни и Симетрични рамка нуди увери рамнотежа и супер мазна вртење во Круг.Го прави одличен подарок : пронаоѓањето на вистинскиот подарок за очекуваат родителите може да биде тешко, но Diono има по нешто за секого!На Diono Quantum2 3-во-1 луксузни мулти-режим шетач го прави одличен подарок за оние родители кои секогаш се живи живот во движење.Имаме љубов инженерните лесен виткање искуство и интелигентни една рака капакот систем, кој наборите на неговото темпо и се развива со леснотија.Ние сме развиени наградува "еден чекор" Кочница, и разноврсна шетач, која е погодна од раѓање.Ние го направи животот едноставен и со лесно да префрлате седиште, што ја подига вашето дете така што тие седат над метежот и вревата на зафатен градски улици.Прекрасен 3 ниво крошна со целосна вентилација панел, дава целосен преглед на вашето дете додека дозволувајќи им на проток на воздух и природна светлина во крошна.Со современ стил, ние сме во брак иновативни 'лесно се чувствуваат', допрете поени и мноштво на идеи за да ги натера да се насмевнам, во текот на целиот ден долго.Текстура, целосен прекин тркала со 16 интегрирани нерѓосувачки челик лежишта обезбеди рафинирани маневрирање и ефикасно ракување.На Quantum2 кошница е облик за носење на големина на багаж и вклучува специфичен хауба за да се скрие вашите скапоцени скапоцености додека сте во движење.Quantum2 е дизајниран да биде и еластични и робустен, ден во ден и надвор, без оглед на временските услови и за секаде каде што животот ќе ве однесе.Ние мислиме дека ние сме помисли на сè, па вие не треба да се.Нашите Quantum2 верзија е Назначен во техничките перформанси Ткаенина, leatherette се справува и со детали, славејќи дискретни луксуз.Зошто го промени начинот на кој ќе патува само затоа што се стане родител?Ние веруваме дека треба да го живеат животот во потполност, со вашиот нов прилог на "врат".На Quantum2, 3-во-1 шетач е инспириран од креативните мислители, нашата љубов за родителска авантура, како и желбата да се меша до тоа.Па ние сме во комбинација uber практични со прва класа удобност, прогресивна линии со екстра обичните бои, и изведуваше на модата со рака Направена детали.И љубов кон размислување дека малку различни.Ние сме помисли на сè, така што ќе не мора да се.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне